xxx

radca prawny

i.pilarska@sobczynscy.pl
+48 61 654 98 00
polski, angielski
Izabela Pilarska

Doświadczenie

Izabela Pilarska jest radcą prawnym w zespole procesowym. Zainteresowania zawodowe koncentruje wokół zagadnień z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz procedury cywilnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w poznańskich kancelariach, gdzie zajmowała się obsługą klientów indywidualnych zapewniając im wsparcie na każdym etapie postępowania sądowego oraz egzekucyjnego. Izabela posiada także duże doświadczenie zawodowe w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych, jak również w zakresie obsługi prawnej związków zawodowych.

Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku prawo. Wielokrotna laureatka stypendium rektora, za wyróżniające się wyniki – uhonorowana nagrodą dla najlepszego studenta po zakończeniu studiów. W latach 2019-2021 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, ukończoną egzaminem radcowskim z wynikiem pozytywnym. Izabela ukończyła również studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku stosunki międzynarodowe. Ponadto, jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku: zarządzanie zasobami ludzkimi, które ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na kierunku: coaching menedżerski, które ukończyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

W wolnych chwilach aktywnie spędza czas. Interesuje się psychologią biznesu.