Dołącz do nas!

Praca w naszej kancelarii to szansa rozwoju i przygoda z poważnymi projektami prawnymi i biznesowymi, ale przede wszystkim możliwość poznania „ABC” prawniczego rzemiosła. Współpraca z doświadczonymi prawnikami to cenna okazja do nauki i rozwoju. 

Tworzymy dynamiczne i inspirujące środowisko pracy, w którym Twoje umiejętności i aspiracje mogą się rozwijać, ponieważ z pasji do prawa i wzajemnego szacunku zbudowaliśmy miejsce,  w którym czerpiemy  z wzajemnych doświadczeń, i wspieramy współpracowników.

Jeśli jesteś ambitnym prawnikiem, absolwentem prawa, a może aplikantem lub posiadasz już uprawnienia radcy prawnego czy adwokata i masz już doświadczenie w jakiejś dziedzinie prawa, to chcielibyśmy Cię poznać! Szukamy osób cechujących się zaangażowaniem i nieszablonowym myśleniem, dla których prawo jest pasją i wyzwaniem. Niezależnie na jakim etapie swojej kariery jesteś, otrzymasz od nas potrzebne wsparcie oraz perspektywy rozwóju.

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią naszej Kancelarii i razem z nami buduj swoją przyszłość prawniczą! Prześlij nam swoje cv.

Jeśli chcesz pracować w naszej kancelarii ale nie widzisz oferty pracy dla siebie wyślij do nas swoje cv i opisz w jakim kierunku chcesz się dalej rozwijać.

Benefity

Sobczyńscy i Partnrzy benefity

Jak wygląda proces rekrutacji w naszej kancelarii

Analiza cv
Analiza CV

Analizujemy aplikacje pod kątem wymagań merytorycznych, kompetencyjnych zawartych w ofercie współpracy.

Rozmowa rekrutacyjna
Rozmowa z kandydatem

Rozmowę prowadzi kierownik specjalizacji i wspólnik kancelarii. Na spotkanie możesz też zostać zaproszony w trybie on-line.

Oferta współpracy
Oferta współpracy

Osobom pozytywnie ocenionym składamy ofertę współpracy.

Q&A

Dokumenty aplikacyjne można przesłać za pomocą formularza na naszej stronie lub na adres mailowy biuro@sobczynscy.pl.

Mamy 3 etapy rekrutacji. Po analizie dokumentów aplikacyjnych zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy rekrutacyjne. Osobom pozytywnie ocenionym składamy ofertę współpracy.

Staramy się aby proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie, a kandydat mógł szybko uzyskać informację zwrotną. Zazwyczaj kontaktujemy się w ciągu kilku dni po spotkaniu.

Kandydaci nie dostają do rozwiązania testów czy case study. Szanujemy czas kandydatów i dlatego ograniczamy proces rekrutacji do rozmowy, która pozwoli nam bliżej poznać kandydata, jego oczekiwania i doświadczenie zawodowe.

Jak najbardziej, wszystkie osoby, które pragną dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania CV. Stale się rozwijamy i zwiększamy zatrudnienie, a ciekawych ludzi z pasją zawsze chętnie zaprosimy do naszego zespołu. Wyślij do nas swoje CV i opisz w jakim kierunku chcesz się dalej rozwijać.

Aktualne oferty

SOB aktualne oferty

Aktualnie szukamy osób na stanowiska:

Co nas wyróżnia

co nas wyróżnia

Po godzinach

Sobczyńscy_ po godzinach 1
Sobczyńscy po godzinach 2
Sobczyńscy_ po godzinach 3
Sobczyńscy _po godzinach 4

Formularz rekrutacyjny

    Znajomość języków obcych