xxx
7 lipca 2022

Kancelaria Sobczyńscy i Partnerzy (FSG Prawo) doradzała Pozdental w transakcji sprzedaży przedsiębiorstwa na rzecz Grupy Dentity tworzonej przez fundusz Tar Heel Capital oraz w zakresie ustalenia ładu korporacyjnego w spółce Pozdental.

Transakcja jest ósmą akwizycją w ramach Grupa Dentity i pierwszą w województwie wielkopolskim. Grupa Denity liczy aktualnie 55 gabinetów stomatologicznych, w 13 lokalizacjach. Fundusz THC rozpoczął konsolidację rynku stomatologicznego w lipcu 2020 r.

Trzygabinetowa placówka Pozdental zarządzana przez lek. dent. Marcina Janiński i Aleksandrę Janiński zlokalizowana jest przy ul. Obornickiej 287 w Poznaniu. Gabinet oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne z zakresu implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej, endodoncji i stomatologii estetycznej. W IV kwartale tego roku planowane jest otwarcie trzech kolejnych gabinetów dentystycznych Pozdental.

Ze strony Sobczyńscy i Partnerzy (FSG Prawo) obsługą projektu zajmował się zespół doradztwa korporacyjnego pod nadzorem Michała Sobczyńskiego – partnera zarządzającego.