xxx
9 stycznia 2023
Sobczyńscy i Partnerzy nowi partnerzy

1 stycznia 2023 r. do grona partnerów w kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo dołączyli adwokat Katarzyna Gohling, adwokat Łukasz Jankowski i radca prawny Orest Ochocki – serdecznie gratulujemy!

„Rok 2022, podobnie jak 2021, był pełen wyzwań prawnych i biznesowych, wynikających z sytuacji gospodarczej i geopolitycznej. Podobnie jak w latach ubiegłych, dzięki wysiłkom i ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu, jako kancelaria z sukcesem wsparliśmy klientów i partnerów biznesowych w realizacji wymagających projektów. Katarzyna, Łukasz i Orest wykazali się szczególnym zaangażowaniem i dbałością o interesy klientów i kancelarii, dlatego z przyjemnością witamy ich w gronie partnerów” – mówi adwokat Aleksandra Sobczyńska, Partner Zarządzający Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo.

„Poszerzenie grona wspólników to umacnianie pozycji rynkowej kancelarii, którą konsekwentnie budujemy od wielu lat. Gratuluję nowym partnerom, jestem przekonany że czeka nas wiele inspirujących projektów, w których jako zespól będziemy mogli wykazać się najwyższą jakością usług i kompleksowym doradztwem” – mówi adwokat Michał Sobczyński, partner zarządzający.

Adwokat Katarzyna Gohling kieruje zespołem prawa pracy i HR. Doradza pracodawcom, a także klientom indywidualnym. Z kancelarią związana jest od marca 2011 r. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także stosunki międzynarodowe ze specjalizacją wschodoznawstwo na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

Łukasz Jankowski – adwokat, kierujący zespołem kontraktów handlowych i środowiska. W ramach swojej praktyki doradza w kwestiach optymalizacji rozwiązań prawnych, dotyczących umów handlowych i obsługi procesów budowlanych. Wspiera także podmioty, które zajmują się gospodarowaniem odpadami. Z kancelarią związany jest od czerwca 2018 r. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Radca prawny Orest Ochocki wraz z Michałem Sobczyńskim współkieruje zespołem prawa spółek i transakcji. Z kancelarią związany jest od października 2016 r. Jego specjalizacja obejmuje prawo cywilne i gospodarcze, w tym w szczególności prawo spółek – przekształcenia, fuzje i przejęcia (M&A), szeroko pojmowane doradztwo korporacyjne, a także restrukturyzacje i upadłości oraz spory handlowe i gospodarcze. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.