xxx
19 listopada 2021

Aleksandra Sobczyńska – Partner Zarządzająca w Kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy (FSG Prawo) wyróżniona została w zestawieniu „Poczet polskich prawniczek zarządzających kancelariami i działami prawnymi w przedsiębiorstwach” przygotowanym przez portal RynekPrawniczy.pl.

Ola wyróżniona została w kategorii „Partnerki (wspólniczki) zarządzające w kancelariach”, w której znalazły się 42 prawniczki kierujące największymi kancelariami prawnymi w Polsce.

W związku z tą informacją dokonaliśmy szybkiej liczbowej analizy składu osobowego naszej Kancelarii i okazuje się, że 60 % naszego teamu, w liczbie dwudziestu siedmiu stanowią właśnie Panie, podczas gdy mężczyzn w naszym zespole jest osiemnastu, co daje im odsetek w liczbie 40%. Zatem Panie górą!

Tak o zestawieniu pisze Ireneusz Walencik – Redaktor Naczelny portalu RynekPrawniczy.pl – „to pionierskie przedsięwzięcie przedstawia prawniczki z Polski, które stoją obecnie lub stały w przeszłości na czele kancelarii prawniczych oraz działów prawnych w przedsiębiorstwach”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu: LINK.