xxx
30 września 2020

W czerwcu tego roku Kancelaria Sobczyńscy Adwokaci (FSG Prawo) doradzała w przygotowaniu i finalizacji transakcji prywatnemu inwestorowi sprzedającemu park logistyczny Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim. W tym tygodniu na portalu rynekprawniczy.pl ukazał się artykuł na ten temat – inicjowany przez kancelarię Linklaters, która reprezentowała drugą stronę transakcji.

Przypomnijmy, że w skład centrum wchodził kompleks hal magazynowych o powierzchni ok. 135 000 m.kw. Projekt inwestycyjny rozbudowy centrum przewiduje wybudowanie na sąsiednich nieruchomościach dalszych obiektów magazynowych o powierzchni 300 000 m.kw.

Obiekty zostały zakupione przez Polish Logistics LLP – nową platformę inwestycyjną powołaną przez giełdowy holding nieruchomościowy REINO Capital oraz IO Asset Management, firmę specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami przemysłowymi, przy udziale Grupy Grosvenor – jednego z największych prywatnych inwestorów na światowym rynku nieruchomości, zarządzającej aktywami o wartości ponad 11,9 mld GBP.

My o transakcji na portalu rynekpraniczy.pl informowaliśmy dnia 1 lipca 2020 r. – Link