xxx
11 czerwca 2024

Egzaminy zawodowe

Milena Gapska, Jakub Krzywoń, Karolina Leja, Kinga Ostaszewska i Magdalena Wilczyńska to nasi aplikanci, którzy z powodzeniem zdali egzaminy zawodowe i po ślubowaniu dołączą do grona adwokatów i radców prawnych. Serdecznie gratulujemy!

Egzamin zawodowy to jeden z najważniejszych momentów w karierze prawnika, wieńczący proces jego formalnej edukacji. Kinga Ostaszewska i Magdalena Wilczyńska już niedługo założą togę adwokacką. Milena Gapska, Jakub Krzywoń oraz Karolina Leja wkrótce powiększą grono radców prawnych.

Jakub Krzywoń będąc członkiem zespołu prawa spółek i transakcji specjalizuje się w prawie handlowym, transakcjach M&A oraz w szeroko pojętym prawie gospodarczym. Na co dzień obsługuje przede wszystkim podmioty korporacyjne.

Karolina Leja  – specjalistka w zakresie prawie pracy oraz szeroko pojętego prawa cywilnego. Jest członkiem zespołu prawa pracy i HR.

Kinga Ostaszewska specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym i postępowaniu cywilnym, w tym w szczególności w sprawach z zakresu ubezpieczeń gospodarczych, a także w sprawach rodzinnych.  W kancelarii pracuje w zespole odszkodowań.

Magdalena Wilczyńska – do jej specjalizacji należą proces inwestycyjny, zagospodarowanie przestrzenne  i prawo budowlane. Jest członkiem zespołu nieruchomości i inwestycji budowlanych.

Wszystkim naszym prawnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej.