xxx
20 czerwca 2024

19 czerwca 2024 r. dziennik „Rzeczpospolita” ogłosił wyniki XXII Rankingu kancelarii prawniczych. Po raz kolejny świętujemy obecność w pierwszej piątce kancelarii w Wielkopolsce oraz 58 miejsce w skali kraju. Nasz zespół liczy 29 adwokatów i radców prawnych, a łącznie 47 prawników.

„Bardzo cieszy nas fakt, że od kilku lat utrzymujemy wysokie pozycje na liście wielkopolskich kancelarii docenianych w Rankingu „Rzeczpospolitej” – mówi partner zarządzająca kancelarii, adwokat Aleksandra Sobczyńska. – „Dążymy do utrzymania tego stanu. W tym roku kolejnych pięć osób w naszym zespole zdało egzaminy zawodowe i kontynuuje swój rozwój zawodowy z nami. To wynik starannie przemyślanej i realizowanej strategii , która pozwala nam wciąż rosnąć w siłę jako zespół. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom za ich codzienne zaangażowanie i budowanie marki Kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo” – dodaje.

„Poznański rynek usług prawnych jest niezwykle wymagający i nie ogranicza się wyłącznie do lokalnych klientów. Postępująca cyfryzacja usług sprawia, że kancelarie z Poznania z powodzeniem konkurują również z sieciowymi podmiotami ze stolicy – zarówno pod względem cenowym, jak i specjalizacji” – ocenia adwokat Michał Sobczyński, partner zarządzający kancelarii. – „W Kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo kładziemy duży nacisk na specjalizację. Dzięki temu realizujemy interesujące projekty, które pozwalają naszym współpracownikom podejmować ciekawe wyzwania zawodowe i umacniać zespół” – kończy.

W tegorocznej edycji Rankingu wzięło udział 330 kancelarii i prawie 10 tysięcy prawników. Szczegółowe zestawienia rankingowe są dostępne na dedykowanej stronie dziennika „Rzeczpospolita”. https://rankingi.rp.pl/rankingkancelarii/2024