xxx
24 kwietnia 2023
Wspieramy Constructa Plus w rewitalizacji ikony poznańskiego modernizmu

Modernizm wpisany jest nieodłącznie w krajobraz poznańskiej architektury. Okrąglak i biurowce Alfa to najbardziej znane – ale nie jedyne jego przykłady.

Także „Dom Książki” stanowi ikonę tego nurtu architektonicznego w Poznaniu. Jest to również jeden z najnowszych projektów Constructa Plus – firmy, która w ostatnich latach udowodniła, że nie boi się podejmować ambitnych tematów.

Patrząc na ten unikatowy budynek, jesteśmy przekonani, że dzięki rewitalizacji przywrócona zostanie nie tylko dawna świetności „Domu Książki”, ale otwarty zostanie nowy rozdział w historii tego miejsca – odbudowana zostanie dusza i jego wyjątkowy charakter.

Sobczyńscy i Partnerzy – FSG Prawo ma przyjemność wspierać Constructa Plus w tym projekcie od strony prawnej. Doradztwem zajmuje się zespół nieruchomości i prawa budowlanego pod nadzorem Piotra Pawłowskiego – partnera. Cieszymy się, że dokładamy swoją cegiełkę w procesie rewitalizacji tego zaniedbanego przez lata, a tak charakterystycznego budynku i życzymy Constructa Plus sukcesu – znając naszego Klienta na pewno będzie to doskonała realizacja!