xxx
26 czerwca 2023
ranking kancelarii prawnych

21 czerwca 2023 r. ogłoszono wyniki XXI Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Zatrudniając 26 adwokatów i radców prawnych – ogółem 42 prawników, zajęliśmy 5. miejsce wśród największych kancelarii w Wielkopolsce i 58 miejsce wśród kancelarii w Polsce. W skali kraju to awans o 5 pozycji w stosunku do roku 2022.

„Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom Kancelarii za kolejny wspólny rok, pełen ciekawych projektów, ale i wyzwań zawodowych. Od kilku lat trzymamy się przyjętej strategii organicznego wzrostu, która przynosi bardzo dobre efekty. Zaangażowanie prawników przekłada się na satysfakcję Klientów i sukcesy w realizowanych projektach, co pozwoliło nam m.in. na poszerzenie grona partnerów, do którego na początku roku dołączyli adwokaci Katarzyna Gohling i Łukasz Jankowski, a także radca prawny Orest Ochocki” – mówi adwokat Aleksandra Sobczyńska, partner zarządzająca Kancelarii.

„W naszej praktyce zauważyliśmy wzrost zapotrzebowania na usługi specjalistyczne, dotyczące transakcji M&A oraz transakcji na rynku nieruchomości. Wzrosło także zainteresowanie usługami związanymi z prawem HR, spowodowane nowymi przepisami. Poznańskie kancelarie stają się coraz bardziej konkurencyjne względem tych sieciowych ze stolicy – zarówno pod względem cenowym, jak i specjalizacji” – komentuje na łamach „Rzeczpospolitej” adwokat Michał Sobczyński, partner zarządzający Kancelarii. W tegorocznej edycji Rankingu wzięło udział 335 kancelarii, ponad 6200 radców prawnych i adwokatów. Szczegółowe zestawienia rankingowe dostępne są na dedykowanej stronie dziennika Rzeczpospolita >>>