xxx

aplikant radcowski

m.gapska@sobczynscy.pl
+48 662 088 958
polski, angielski

Doświadczenie

Milena Gapska jest aplikantem radcowskim, specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Jest członkiem zespołu zajmującego się prawem nieruchomości oraz prawem budowlanym.

Doświadczenie zdobywała w toruńskiej kancelarii, gdzie zajmowała się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie sporządzania pism procesowych i nieprocesowych, przygotowywania i opiniowania projektów umów cywilnoprawnych oraz udzielania opinii prawnych.

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Interesuje się historią i kulturą Wielkiej Brytanii oraz architekturą, w wolnym czasie dużo czyta.

Publikacje

Jak realizować inwestycje na podstawie specustawy

Jak realizować inwestycje na podstawie specustawy

26 stycznia 2021 | Piotr Pawłowski, Milena Gapska | Rzeczpospolita

W dzisiejszym wydaniu dziennika Rzeczpospolita ukazał się artykuł autorstwa radcy prawnego Piotra Pawłowskiego oraz Mileny Gapskiej – aplikanta radcowskiego zatytułowany „Jak realizować inwestycje na podstawie specustawy”.  Autorzy wskazują jak w praktyce wygląda realizacja inwestycji mieszkaniowych …

Na blogu

Prawidłowa umowa z projektantem – w interesie obu stron

Prawidłowa umowa z projektantem – w interesie obu stron

26 października 2020 | Milena Gapska

Niezwykle ważnym, a niestety często pomijanym elementem umowy o prace projektowe, jest unormowanie kwestii praw autorskich do projektu budowlanego. Właściwie skonstruowana umowa pozwala na należyte zabezpieczenie interesów projektanta będącego twórcą utworu, ale także inwestora. W niniejszym opracowaniu zostaną przedstawione …