xxx
10 lipca 2024

Kolejna inwestycja funduszu THC w stomatologię z naszym doradztwem prawnym

Pod koniec maja 2024 r. grupa stomatologiczna Dentity rozszerzyła się o kolejny podmiot – DENTIMED BAGIŃSCY sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Kompleksową obsługę prawną transakcji realizował zespół Kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo.

Zespół prawa spółek i transakcji w składzie adw. Michał Sobczyński, r. pr. Kamil Misiak, apl. radcowski Jakub Krzywoń oraz apl. radcowski Jakub Marmurowicz, wspierał fundusz THC na każdym etapie transakcji.

Nasi specjaliści przeprowadzili kompleksową obsługę prawną transakcji, poprzedzoną badaniem due diligence, w tym przygotowanie i negocjację dokumentacji transakcyjnej, prowadzenie negocjacji oraz uczestnictwo w zamknięciu transakcji.

W prawnym badaniu due diligence uczestniczyli także specjaliści z zespołów:

Transakcja stanowi kolejny etap rozwoju grupy Dentity zajmującej się konsolidacją na rynku usług dentystycznych opartej na rozwoju sieci regionalnych. Realizowana była w okresie od stycznia do maja 2024 r.

Jest to kolejna transakcja, w której doradzaliśmy THC  w ramach Grupy Dentity mającej na celu konsolidację rynku stomatologicznego.

DENTIMED BAGIŃSCY sp. z o.o. w Białymstoku, prowadzona przez Bartosza Bagińskiego od ponad 10 lat, oferuje profesjonalną opiekę stomatologiczną, stawiając na wykwalifikowany zespół, najnowocześniejszy sprzęt, ergonomię oraz nowoczesny wygląd gabinetu.

Są to 2 centra stomatologiczne, które łącznie posiadają 8 doskonale wyposażonych gabinetów. Placówki zostały stworzone z myślą o dostarczeniu najlepszej opieki w miłej, przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

THC to doświadczony fundusz private equity, który od 2020 r. w ramach grupy Dentity systematycznie rozwija regionalne sieci stomatologiczne dostarczając profesjonalne wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, finansami, marketingiem, zakupami i administracją.