xxx
1 lipca 2024

THC_Estedent Augustów

22 maja 2024 roku, wspierany przez zespół prawników z Kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo, fundusz THC sfinalizował nabycie udziałów w spółce ESTEDENT sp. z o.o. z siedzibą w Augustowie. Dzięki tej transakcji grupa stomatologiczna Dentity powiększyła się o kolejny podmiot. Doradztwem transakcyjnym zajmowali się adw. Michał Sobczyński, r. pr. Kamil Misiak, apl. radc. Jakub Krzywoń oraz apl. radc. Jakub Marmurowicz.

Eksperci kancelarii byli odpowiedzialni za kompleksowe przygotowanie transakcji, które poprzedzone było przeprowadzeniem badania due diligence, strukturyzację transakcji, przygotowanie dokumentacji transakcyjnej, wsparcie podczas negocjacji, wdrożenia umowy oraz zamknięcia transakcji.

Na etapie prawnego due diligence zaangażowani byli także prawnicy z następujących zespołów kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo:

Jest to pierwsza z trzech wiosennych inwestycji funduszu THC, mających na celu rozwój grupy Dentity, rozpoczętych w styczniu 2024 r. a zakończonych na przełomie maja i czerwca 2024 roku. Obecnie sieć Dentity obejmuje 122 gabinety w 22 centrach stomatologicznych w 19 miastach w 7 województwach, zatrudniając 270 lekarzy i ponad 200 pracowników medycznych.

Jest to kolejna transakcja, w której doradzaliśmy funduszowi THC w ramach Grupy Dentity mającej na celu konsolidację rynku dentystycznego.

Klinika Stomatologii Estetycznej ESTEDENT to 7-gabinetowa Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej zlokalizowana w Augustowie. Dzięki szerokiej gamie usług, wysokiej klasy sprzętowi oraz wykwalifikowanemu zespołowi, placówka zapewnia nowoczesne i kompleksowe podejście do leczenia pacjenta.